›› M.F.Y.L ‹‹
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÜZİK SEVERLERİN BULUŞMA NOKTASI!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GF8.Org l Web Tasarım ve Programlama Dersleri

YazarMesaj
b.a.f.
M.F.Y.L - Super Fanatic
M.F.Y.L - Super Fanatic

GF8.Org l Web Tasarım ve Programlama Dersleri Empty
MesajKonu: GF8.Org l Web Tasarım ve Programlama Dersleri   GF8.Org l Web Tasarım ve Programlama Dersleri EmptyPtsi Eyl. 23, 2013 5:39 pm

Zamanında çok farklı alanlar için kullansam da, benim için vazgeçilmez domainlerimden birisi olmuştur “GF8.Org”. Şu sıralarda, kişisel yazılarım, web tasarım ve programlama için kullanacağım. Web Tasarım ve programlama dersleri olarak ilk dersim html dersleri olacak, ardından css, xml ve php dersleriyle devam etmek istiyorum. Tabi ki bu alanda uzman olmasam da yavaş yavaş öğreniyorum ve bu bildiklerimi “GF8.Org” aracılığı ile sizlerle paylaşmak istiyorum. Web Tasarım ve programlama öğrenmek isteyen herkes blogumu takip edebilir. Siteyi reklamla boğmak hiç adetim olan bir davranış olmadığı için bu sitemde reklamlar minimum seviyede olacaktır. Öncelikli amacım Web Tasarım ve Programlama konusunda kendisini geliştirecek olan değerli ziyaretçilerime yardımcı olmak. Sağlıcakla kalın

GF8.Org l Web Tasarım ve Programlama Dersleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Web tasarım
» Web Tasarım
» Web Tasarım
» Web Tasarım - Webizm.com
» Edirnede Web Tasarım